rain-715909_1280

Zastanawiasz się, które rolety wewnętrzne są odpowiednie dla Twojego wnętrza? Czy lepiej wybrać klasyczne, dekoracyjne czy typu dzień i noc? Jaka jest między nimi różnica poza oczywistą, czyli ceną?

Rolety dekoracyjne są stworzone z myślą o upiększeniu wnętrza i pasują do każdego pomieszczenia. Dodają mieszkaniu cieplejszego, piękniejszego i bardziej przemyślanego wyglądu. Nie da się ukryć, że okno bez żadnej ozdoby sprawia, że całe wnętrze wygląda na niedokończone. Warto wiedzieć, że roletą dekoracyjną może być zarówno żaluzja klasyczna, plisowana, jak i typu dzień i noc.

hall-954558_1280

Jaki model jest najlepszy? Na co zwrócić uwagę?

Wybierając jeden spośród wielu modeli żaluzji wewnętrznych, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na mechanizm, czyli system zsuwania i podnoszenia, jak i na efekt światła, jaki dany model daje. Kwestię kolorystyki i zdobień można pozostawić na sam koniec, ponieważ każdy model jest dostępny w przynajmniej kilku lub kilkunastu wersjach. Mechanizm rolety trzeba dostosować do własnych upodobań, natomiast efekt świetlny zależy od konkretnego modelu. Ostatnio bardzo popularne są rolety plisowane Velux, które lekko zmiękczają światło, a także umożliwiają otrzymanie zupełnie innego oświetlenia, np. poprzez ustawienie rolety wyłącznie na samym środku okna.

Które rolety wewnętrzne będą najbardziej pasowały do mojego wnętrza?

Post navigation


One thought on “Które rolety wewnętrzne będą najbardziej pasowały do mojego wnętrza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *