architectural-389253_1280

W dzisiejszych czasach mamy możliwość zakupu najróżniejszych produktów do wystroju wnętrz. Eleganckie rolety, pomysłowe donice, ciekawe dywany, to najczęściej poszukiwane i kupowane produkty, dzięki którym szybko i tanio odmienimy wygląd każdego pomieszczenia. Jeżeli właśnie chcesz kupić rolety wewnętrzne, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Podpowiemy, jaka będzie dla Ciebie najlepsza.

still-life-625935_1280

Każdy z nas może kupić rolety zaciemniające lub standardowe. Te pierwsze (np. rolety zaciemniające Fakro) najczęściej stworzone są z materiałów sztucznych, które efektywnie odbijają światło i promieniowanie cieplne, a dodatkowo są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Brud się raczej na nich nie osiada, a jeżeli już tak się stanie, to wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką i już są czyste.

Rolety standardowe pełnią głównie funkcję ozdobną i po części również użytkową. Ograniczają ilość wpadającego światła tylko w niewielkim stopniu. Są doskonałe do małych i dość ciemnych pomieszczeń, w których nie trzeba ograniczać ilości dostających się do środka promieni słonecznych, a jedynie gustownie ozdobić okno, by nie było puste i niezagospodarowane. Brak jakiejkolwiek ozdoby na oknie sprawia, że wnętrze zaczyna wyglądać na jakby niedokończone.

Więcej na dodatki.velset.pl

Którą roletę wybrać?

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *