dinner-table-663435_1280

Rolety okienne dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych to prawdziwy zawrót głowy. Modeli jest tak wiele, że bardzo trudno podjąć ostateczną decyzję. Po długich przemyśleniach i rodzinnych debatach jednak udało mi się zdecydować na jeden produkt. Wygrały rolety rzymskie.

Co przekonało mnie do rolety rzymskiej?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Przede wszystkim to, że łączą w sobie najlepsze zalety żaluzji i firan, czyli łatwość w obsłudze, czyszczeniu i konserwacji oraz piękno prawdziwego materiału, czyli dobrej tkaniny. Drugim aspektem, który przemówił na jej korzyść jest to, w jaki sposób prezentuje się na oknie. Równe, perfekcyjne fałdki materiału wyglądają tak pięknie, że nie można oderwać od nich wzroku. To samo dotyczy samego momentu opuszczania i podnoszenia.

Rolety rzymskie dostępne są w wielu modelach, różnych tkaninach we wszystkich kolorach tęczy, posiadających nowoczesne, klasyczne lub bardzo stonowane wzory. Równie piękne są modele gładkie i jednokolorowe, na których jeszcze bardziej można zauważyć tę elegancką fałdkę, w jaką się zwijają. Jeżeli szukasz rolety okiennej, to koniecznie zwróć uwagę na model rzymski. Nie wybrałam go bez powodu.

Dlaczego wybrałam właśnie roletę rzymską?

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *