conference-room-386366_1280

Słoneczne pomieszczenia są bardzo dobrze i wprawiają człowieka w dobry nastrój. Czasem jednak zdarza się tak, że potrzebujemy ciemności i cienia, by odpocząć i uciec od panujących na zewnątrz upałów. Czasem ciemne pomieszczenie potrzebne jest nam do oglądania filmów na ścianie, wyświetlanych z projektora, a jeśli na zewnątrz świeci ostre słońce, to rolety raczej nie załatwią sprawy.

Wtedy dobrym rozwiązaniem są markizy zewnętrzne velux. Markizy zewnętrzne nie tylko odpowiednio zaciemnią pomieszczenie, ale są też świetnym elementem dekoracyjnym każdego domu. Ze względu na to, że montuje się na zewnątrz, to są ozdobą elewacji ze względu na swój nie zwykle atrakcyjny i estetyczny wygląd, natomiast w ogóle nie przytłaczają pomieszczenia, które zaciemniają. Dzięki temu nie trzeba dopasowywać zasłon czy też firanek do koloru markiz, tak jak w przypadku rolet wewnętrznych.

Poza markizami zewnętrznymi można zdecydować się także na rolety zewnętrzne kronmat. Ich właściwości są takie same jak właściwości markiz, różnią się jedynie delikatnie systemem działania i montażem. Tylko i wyłącznie od nas zależy czy wybierzemy rolety zewnętrzne czy markizy zewnętrzne. W obydwu przypadkach na pewno te systemy spełnią swoje zadania i będą chronić dom przez zgubnym działaniem promieni słonecznych w upalne lata. Są też ciekawym dodatkiem do całej bryły domu, którą dodatkowo mogą podkreślać i sprawić, że stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Co zrobić, by zaciemnić pomieszczenie?

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *