macbook-925595_1280

Po samodzielnym montażu okien dachowych, zaopatrzeniu je w bardzo funkcjonalne rolety zaciemniające fakro możemy się cieszyć i możemy być zadowoleni z warunków, jakie teraz panują na naszym poddaszu.

Poddasze stało się bardziej przytulne. Rolety zaciemniające fakro pozwalają na utrzymywanie odpowiedniego dla nas natężenia oświetlenia. W razie potrzeby zmiany natężenia oświetlenia można to wykonać w sposób manualny bądź zadziałać pilotem, w zależności od tego, w jakie rolety zostały wyposażone nasze okna.

Producenci okien mając na uwadze indywidualne gusta klientów proponują jeszcze nabycie akcesoriów okiennych, które pozwolą na nadanie innego, indywidualnego wyglądu lub zwiększą liczbę funkcji spełnianych przez okno. Akcesoria do okien stanowią jakby uzupełnienie do zamontowanych okien i sprawiają, że nasze okna stają się jeszcze bardziej funkcjonalne i osiągają bardziej wyrafinowany wygląd. Klamki okienne z kluczykiem, z przyciskiem, mosiężne, nawiewniki, głowice, stopki, listwy czy gzymsy poprawią i zindywidualizują wygląd okien.

Wszystko pięknie wygląda i wszystko dobrze działa, jednak należy pamiętać, że okna należy, co najmniej raz na dwa lata poddawać stosownej konserwacji. Najbardziej dotyczy to okien drewnianych. Zestaw pielęgnacyjny do okien drewnianych pozwoli na wyczyszczenie i zabezpieczenie lakieru przed działaniem czynników atmosferycznych, przedłużając żywotność lakieru nawet o kilka lat.

Akcesoria do okien

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *